Müşteri Hizmetleri 0 549 429 13 39

Formteks İş Elbiseleri

Formteks Tekstil olarak 1999 yılında başladığımız iş elbiseleri üretimi ve iş güvenlik malzemesi satışı faaliyetlerimize daha güçlü ve daha geniş kapsamlı olarak Çorlu’da devam etmekteyiz.

İş elbiseleri ve iş güvenlik malzemelerinde hem stoklarımızdaki yüzlerce çeşit ürünle hem de kurumsal kimliğinize uygun özel üretim ürünlerimizle tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Stok gücümüz, ilgili kadromuz ve tecrübemizle bölgemizin en büyüğü olmaktan gurur duyuyoruz.

2009 yılından beri iş ortaklığımız devam eden Metro C&C’nin Türkiye’nin tüm bölgelerinde bulunan marketlerinde Formteks markasına ulaşılabiliyor.

Şimdi de Formteks.com  ile elimizde bulunan stoklarımıza tüm Türkiye’de ki müşterilerimizin rahatça ulaşabilmesini sağlıyoruz. Dünyanın dijital çağa geçtiği bu dönemde biz de sizler için en kaliteli ürünlere, en iyi fiyatlarla ve en kısa sürede ulaşmanızı sağlayacak bu siteyi hayata geçirdik.

İş Elbiseleri İhaleleri

Kurum ve kuruluş ihale ve projeli işlerinde teknik şartname ve sözleşmelere uygun ürün sağlama potansiyelimizle, ihale ve proje konusunda da çözüm ortağıyız.

İş Elbiseleri İhracatı


İhracat faaliyetlerimize Bulgaristan, Belçika, İsviçre, İngiltere, Fransa, Avusturya, Almanya, Kongo, Libya,  Irak, Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan’a yaptığımız ihracatlarla devam etmekteyiz.

Formteks.com ile size bir tık uzaktayız.  

Formteks iş elbiseleri

İş Elbiseleri İmalat İlkelerimiz


Faaliyet gösterdiğimiz iş kıyafeti sektöründe modern teknolojik gelişmeleri takip ederek kendi dalında lider firma olmak, markamızı kalite ile özdeşleştirmek ve saygın hale dönüştürmek için;

Temel ilkelerimiz :

  • Ürün , Proses ve Kalite Yönetim Sisteminin sürekli iyileştirilmesi için gerekli faaliyetleri gerçekleştiririz.
  • Rahat ve kaliteli kıyafet üretimi yaparız.
  • İşi söz verilen şekilde doğru , kaliteli ve zamanında yaparız.
  • Müşteri beklentilerine odaklanırız.
  • Yeni Teknoloji ve gelişmeleri takip ederiz.
  • İşi sahipleniriz.
  • Çalışan memnuniyetinin sağlanması için çalışırız.
  • Standartlara uygunluğun devamlılığını sağlarız.

© 2020 Formteks Tekstil İş Kıyafetleri Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.